۳۰ نکته ارزشمند برای افزایش ترافیک و بازدیدکننده

سه شنبه 3 فروردین 1389   09:55 ب.ظ


نوع مطلب : نکات ونرم افزارهای طراحی وب ،مقاله ،آموزش ،

بهینه سازی برای موتورهای جستجو فرآیندی است برای افزایش حجم و کیفیت ترافیک از موتورهای جستجو به یک وبسایت از طریق نتایج عادی (ارگانیک یا الگوریتمی) جستجوی کلمات کلیدی موردنظر. معمولا سایتی که زودتر در نتایج جستجو ظاهر شده یا “رتبه” بالاتری دارد، جستجو کننده بیشتری از آن بازدید خواهند کرد.
در ادامه مطلب شما ۳۰ نکته ارزشمند را در جهت بهبود وضعیت ترافیک سایت خود مشاهده خواهید کرد که یقینا اگر این نکته ها به طرز درستی دنبال شوند، شما شاهد افزایش ترافیک خواهید بود.

در حالی که این ایده به نظر عالی می‌رسد اما چند نکته کوچک است که در هنگام خرید لینک و یا دامنه با PR بالا باید به آن توجه کرد:

۱) فروشندگانی هستند که دامنه با PR غیر واقعی(fake PR) به فروش می‌رسانند. صرف نظر از این‌که چگونه این کار رو انجام می‌دهند، شما باید از ابزارهای رایگانی همچون http://www.seotoolkit.ir/tools/fake-rank-checker استفاده کنید تا بتوانید صحت PR دامنه‌ای که می‌خواهید خریداری نمائید را بررسی کنید. هم‌چنین، می‌توانید گوگل تولبار را از آدرس http://www.google.com/tools/toolbar در کامپیوتر خود نصب کرده و همیشه PR سایت‌ها را مشاهده نمائید.

۲) برای PR در آپدیت بعدی توسط گوگل مشخص نیست چه اتفاقی خواهد افتاد. فروشندگان هیچ‌گاه تضمین نمی‌کنند که PR تا چه زمانی پایدار خواهد بود و دلیل خوبی هم دارند. چگونگی محاسبه دقیق PR از جانب گوگل یک راز به حساب می‌آید و همواره تغییرات زیادی می‌کند. یک دامنه با PR5 در آپدیت بعدی گوگل می‌تواند به دامنه‌ای با PR0 تبدیل شود و … سرمایه شما از دست رفته است.

۳) اگر دامنه‌ای با PR بالا و واقعی پیدا کردید که ماندگار هم بود، فقط یک بک‌لینک از آن سایت به سایتی با PR پایین‌تر نمی‌تواند کافی و موثر باشد. موتورهای جستجو به بک‌لینک‌های “مرتبط” نگاه می‌کنند، بدین معنا که اگر محتویات سایت با PR بالا درباره “دوربین” باشد، فقط قادر به ارائه لینک به سایت‌هایی درباره‌ی “دوربین” خواهد بود.

۴) یک بک‌لینک از یک سایت با PR بالا مانند یک قطره در اقیانوس است. گرفتن بک‌لینک‌های زیاد، حفظ PR بالا و ایندکس شدن مداوم در طول زمان، وقت زیادی می‌برد. خرید چندین لینک از دامنه‌های با PR بالا برای به‌دست آوردن رنک خوب و ایندکس شدن می‌تواند در نهایت منجر به پرداخت هزینه بسیار زیادی گردد.

قبل از این‌که لینک و یا دامنه‌ای با PR بالا بخرید خوب دقت کنید. راه‌های بسیار زیاد و هم‌چنین ارزانی برای رسیدن به PR و ایندکس شدن وجود دارند که ممکن است شما بخواهید این راه‌ها را، قبل از آن‌که پولتان را برای دامنه‌ای بدهید که PR آن ممکن است در انتهای راه باشد، بدانید.

منبع:dnjournal.ir


نوشته شده توسط : jybenz jybenz

 

نمایش لینکهای شما در لینک من
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic